Biz Kimiz?

NOAS, 2010 yılında Türkiye’nin LED aydınlatma ihtiyacını karşılamak üzere İstanbul Karaköy’de kurulmuştur. Türkiye’de aydınlatma ürünleri üretiminin öncüsü olarak 2016 yılında, Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde üretime başlamıştır. 

NOAS olarak yıllar içinde yaptığımız yatırımlar ve geliştirdiğimiz yeniliklerle Türkiye’nin önde gelen aydınlatma ürünleri üreticisi haline gelerek bugün 5 kıtada, 35’ten fazla ülkede, 300’e yakın müşterisi bulunan, sektöründe lider bir markayız. 400’den fazla çalışanımızla, 30.000 metrekarelik üretim ve depolama alanı ve 50.000.000 ürün/yıl kapasitesi ile Türkiye’nin lider aydınlatma ürünleri üreticisiyiz. Üretimdeki başarımızın yanı sıra uyguladığımız yönetim sistemleri, çevre uygulamaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle de sektörde öncü konumdayız. 

Yenilikçi yaklaşımımızla yeni ve özel ürün portföyümüzü her geçen yıl artırarak, satış ağımızı hızla geliştirmekteyiz. Uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planlarımız, yeni projelerimiz, ürünlerimiz ve büyüyen iş hacmimizle lider marka konumunu sürdürmeyi hedefliyoruz.

Hakkımızda

Vizyon

Aydınlatma sektörüne katma değer yaratan tüm alanlarda yer alarak,müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilir dinamik bir şirket olmaktır.

Misyon

Sürdürülebilir bir büyüme ile aydınlatma sektörüne en yüksek faydayı sağlamak, paydaşlarımıza ve topluma katma değer yaratmaktır.

Değerler

Güvenilir

Ahlaki değerlerimizden; sözlerimizde ve davranışlarımızda tutarlılık, güvenirlilik, şeffaflık ve dürüstlükten asla vazgeçmeyiz.

Müşteri Odaklı

İşimizin kalbinde müşterilerimizin memnuniyeti var. Onların güvenini her gün yeniden kazanmak, hayatlarını kolaylaştırmak için sorumluluk alırız.

Yenilikçi

Kendi uzmanlığımız ve işimizi geliştirerek, güncel teknoloji ve çalışma yöntemlerini kullanarak ve aynı zamanda davranışlarımızla ilham vererek çalışırız.

Kaliteli

Yaptığımız her işte en yüksek kaliteyi hedefler, hep daha iyisi için çalışırız.

Sorumluluk Sahibi

Her zaman çevreye duyarlıyız, toplumsal ve çevresel sorunlara yenilikçi çözümler getiririz.