SMD LED Dizgi Hattı

Türkiye’nin en gelişmiş son teknoloji LED dizgi hattı ile kaliteli ve hızlı üretim sağlamaktayız. Teknoloji ve yalın üretimin getirdiği üretkenlik ve rekabet avantajına sahibiz. 

Otomasyona dayalı dizgi kapasitemiz günlük 4.000.000 komp/saat ve toplam CPH hızı 350.000 komp/saattir. 

Türkiye’nin en iyi dizgi hattı olan hattımız, ülkemiz ve siz değerli paydaşlarımız için 7/24 kesintisiz üretmeye devam ediyor.

SMD LED Dizgi Hattı

Şerit LED Üretim Hattı

2021 yılında devreye aldığımız şerit LED makinelerimiz ile yılda 25 milyon metre şerit LED üretiyoruz.

Şerit LED Üretim Hattı

Plastik Enjeksiyon Hattı

Modern üretim hattımıza bir yenisini daha ekleyerek ileri teknoloji plastik enjeksiyon makinalarımızı 2022 yılı Eylül ayında devreye aldık. Tam otomatik plastik enjeksiyon makinalarımızda ileri teknoloji robotlar ile parçalar kalıptan el değmeden alınmakta ve işlem göreceği operatör çalışma masalarına bantlı konveyör ile taşınmaktadır.

Artık LED aydınlatma sektöründe bu makinelerimiz ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün tasarımları ve imalatı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu metot ile en küçük komponentlerden, otomotiv, savunma sanayi ürünlerine kadar çok çeşitli ebat ve kategorilerde plastik parçalar imal edilebiliyoruz. Felsefemiz, hatasız imalat için Ar-Ge ve kalıp çalışmalarımıza her geçen gün yenisini ekleyerek devam etmektir.

Plastik Enjeksiyon Hattı

LED Ampul Üretim Hattı

Son teknoloji ampul makinelerimiz ile yılda 50 milyon adet LED ampul üretim kapasitesine sahibiz.

LED Ampul Üretim Hattı

Kapasite

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 20.000 metrekare büyüklükteki üretim ve depolama tesisinde yaklaşık 400 kişilik uzman ekibimizle günlük 150.000 adet ürün hazırlamaktayız. Yıllık 50 milyon adet ürün üretim kapasitesine ulaşarak mühendislik ve Ar-Ge çalışmalarıyla, bugün yaklaşık 35 ülkeye ihracat yapan bir marka haline geldik.

Kapasite

Ar-Ge

2017 yılında Ürün Geliştirme Departmanı yapılanması ile birlikte, aydınlatma sektöründe ilk olma niteliği taşıyan Ar-Ge çalışmalarımızı başlattık. Bu çalışmaların sonucunda ürün ve üretim süreçlerinin geliştirilmesi ve sektör beklentilerine yönelik kalitedeki ürünler üretmek için yeni bir yapılanmaya giriştik.

Ar-Ge