İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

İK Vizyonumuz

Yenilikçi İnsan Kaynakları uygulamaları ile NOAS’ı çalışan bağlılığı yüksek ve en çok tercih edilen şirket konumuna getirmektir.

İK Misyonumuz

Şirket stratejisi doğrultusunda fırsat eşitliğine dayalı, farklılıklara ve etik değerlere saygılı, gelişim odaklı, yüksek performansı destekleyen İnsan Kaynakları sistemleri geliştirmek ve uygulamaktır.

NOAS’ta İşte Eşitlik

Eşitlik İlkeleri Uygulama Prensipleri: 

  • İstihdamda fırsat eşitliği sunarız.
  • Çalışma koşullarında insan odaklı yaklaşımlar sergileriz.
  • Gelişme süreçlerine eşitlik ilkelerini yansıtırız.
  • Kariyer olanaklarında fırsat eşitliği sunarız.
  • Ücret ve yan haklar yönetiminde eşit davranırız.
  • Eşitlik ilkelerimizi paydaşlarımıza yaygınlaştırmak için çabalarız.

Teknoloji ve İnovasyon

NOAS olarak, şirket içerisinde inovasyon ve yenilikçiliği ön planda tutacak çalışmalara büyük önem vermekte ve çalışanlarımızı bu kapsamda ödüllendirmekteyiz.

Kariyer ve Gelişim Olanakları

İlk günden itibaren zengin eğitim ve gelişim fırsatlarına sahip olan çalışanlarımız, çeşitli proje ve eğitimlerde yer alarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır.

Bireysel ve teknik gelişim anlamında her çalışanımız için yıllık gelişim planı hazırlanmaktayız. Çalışanlarımız, gelişim planları kapsamında iç-dış eğitimler, online eğitimler ve sertifika programlarına katılmaktadırlar. 

İmaj ve Prestij

Türkiye'nin en büyük aydınlatma üreticilerinden biri olarak, çalışanlarımıza büyük ve güvenilir bir firmada çalışma fırsatı sunmaktayız. NOAS olarak, kalite odaklı üretim anlayışı ile müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı hedefliyor, mühendislerimize kaliteli ve güvenilir ürünlerin yanı sıra dünyanın öncü teknolojileri ile üretme imkanı tanıyoruz.