GERİ

Burası NOAS'ın Evi

23.01.2023

Türkiye’den tüm dünyaya yayılan ışığın, aydınlatma üretiminin öncüsü olan NOAS’ın hikayesi… 

Burası Türkiye'nin ışığının parladığı fabrikamız, geleceği inşaa ettiğimiz merkez… 

Bu fabrikada 3 kıtada 35’ten fazla ülke için aydınlatma ürünleri üretiyoruz. 

2010 yılında yüzde yüz yerli sermayeyle Karaköy'de başlayan hikayemiz, Bugün Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde 20bin metrekarelik alana kurduğumuz üretim ve depolama tesisimizde devam ediyor. 

NOAS modernizasyon yatırımlarıyla sürekli gelişiyor, satış ağını ve ürün yelpazesini hızla genişletiyor… 

400 kişilik uzman ekibimizle sektörde birçok ilke imza atarak otomasyona dayalı aydınlatma sektöründe Türkiye'nin en iyi SMD dizgi hattıyla günlük 4 milyon adet komponent dizgi kapasitesine ulaşıyoruz. Kusursuz olmak için muhteşem bir uyumla çalışıyoruz… 


NOAS, makine hatlarının birbiri ile olan entegrasyonunun yanı sıra, tüm üretim süreçlerini denetlemek adına 2017 yılında kendi ARGE merkezini açarak ürün-üretim süreçlerinin geliştirilmesi ve sektör beklentilerine yönelik kalitedeki ürünleri üretmek için var gücüyle çalışıyor. 


Bu ülkenin yeni başarı hikayelerine ihtiyacı var… Her gün çıtamızı yükseltiyor, performansımızı sürekli arttırıyor ve öncü bir şirket olma vizyonuyla sürekli hedef büyütüyoruz. 


Yeni yatırımlarımızla her geçen gün üretim kapasitemizi artırıyor, yurt içi ve yurt dışında Türk-Elektronik ve aydınlatma sektörünü başarıyla temsil ediyoruz. Enerjimiz bitmez, çünkü biz, bu ülkenin ışığı hiç sönmesin diye çalışıyoruz.